Pożegnanie Księdza Proboszcza Lucjana Szcześniaka_13
Dnia 21 czerwca 2020 r. pożegnaliśmy naszego Księdza Proboszcza Lucjana Szcześniaka. Ksiądz Proboszcz odszedł na zasłużoną emeryturę po 25 latach pracy w naszej parafii i 41 latach pracy w Legionowie. Wyrazy wdzięczności Księdzu Proboszczowi składały władze rządowe i samorządowe, licznie przybyli kapłani, wspólnoty parafialne oraz rzesze wiernych. Ksiądz Lucjan zapisał się w pamięci wszystkich jako kapłan będący blisko ludzi i ich spraw. Jak podkreślił w wygłoszonej homilii Ksiądz Piotr Pierzchała był pasterzem "pachnącym owcami", zawsze skorym do pomocy, gromadzącym na plebanii licznych kapłanów pomagających w naszej parafii. Ksiądz Proboszcz będzie zawsze mile widziany w naszej parafii i w naszych domach.
 

joomplu:4889

Intencje różańcowe

Wypominki roczne

PIERWSZA KOMUNIA ŚW.

joomplu:4891

Msza za Ojczyznę

MODLITWA W DRODZE

NASZE ZAKONY

Słowo Boże na dziś