Duszpasterze

Liczba odwiedzających: 6774
Jak Dobry Pasterz

Ksiądz prałat Grzegorz Kucharski, proboszcz święcenia kapłańskie przyjął 8 czerwca 1986 z rąk kard. Józefa Glempa. Był wikariuszem w Mszczonowie, Rybiu, Warszawie, Kutnie, Żyrardowie i Ząbkach. Pełnił posługę proboszcza w Miąsem, gdzie był budowniczym kościoła oraz w Wieliszewie. Po 11 latach pracy w Wieliszewie został mianowany proboszczem naszej parafii i od czerwca 2020 roku sprawuje tę funkcję.

ksiądz proboszcz Grzegorz Kucharski (63 KB)

Ks. Tomasz Połomski pochodzi z Parafii MB Królowej Polski w Wyszkowie-Rybienku Leśnym. Święcenia kapłańskie przyjął 14 czerwca 2003 r. z rąk księdza biskupa Kazimierza Romaniuka. Był wikariuszem w Warszawie-Wesołej, Zielonce, Józefowie i Wołominie. Od 27 sierpnia 2020 r. pełni posługę wikariusza w naszej parafii.

ksiądz Tomasz Połomski (57 KB)

Ks. Jan Łaski pochodzi z Parafii MB Częstochowskiej w Wołominie. Święcenia kapłańskie przyjął 2 czerwca 2018 r. z rąk księdza biskupa Romualda Kamińskiego. Był wikariuszem w Parafii Św. Jana Chrzciciela w Józefowie-Michalinie. Od 28 sierpnia 2021 r. pełni posługę wikariusza w naszej parafii.

ksiądz Jan Łaski (39 KB)

Ks. Zenon Wójcik urodził się w Laskach pod Warszawą 6 listopada 1961. W 1987 roku ukończył Seminarium Warszawskiego, a święcenia kapłańskie przyjął z rąk Józefa Kardynała Glempa – Prymasa Polski 28 maja 1987. Pracował jako wikariusz w Sochaczewie-Trojanowie, Tarczynie i Wołominie – Królowej Polski. Następnie został przeniesiony do Kołbieli by tworzyć nową parafie. W nowopowstałej parafii w Grzebowilku zetknął się z pracą OSP i jest kapelanem powiatowym OSP i PSP w Mińsku Mazowieckim. Pełni posługę rezydenta w naszej parafii.

ks. Zenon Wójcik (36 KB)

Ks. prałat Lucjan Szcześniak

 ksiądz Lucjan Szcześniak (47 KB)

Ks. prałat Jerzy Tyc

ksiądz Jerzy Tyc (44 KB)

Ks. Dmytro Orszulak, wspólnota grekokatolicka

ksiądz Dmytro Orszulak (33 KB)