Odnowa w Duchu Świętym

Liczba odwiedzających: 1434

"Odnowieni w Duchu"

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Odnowieni w Duchu" zawiązała się w naszej parafii w listopadzie 2021 roku.

Spotkania modlitewne odbywają się w każdy poniedziałek po wieczornej mszy św. o godz. 19.00 w salce przy zakrystii (dawna biblioteka).

Są to spotkania modlitewne otwarte. Istotą ich jest spontaniczna modlitwa wspólnotowa, szczególnie wielbiąca oraz słuchanie i rozważanie Słowa Bożego. Serdecznie zapraszamy na wspólną  modlitwę i dzielenie się Słowem Bożym!

Msze św. z oprawą liturgiczną naszej wspólnoty są sprawowana w każdy trzeci poniedziałek miesiąca o godz. 18.00. Po zakończonej Eucharystii pozostajemy przed Najświętszym Sakramentem na modlitwie uwielbienia. Zapraszamy wszystkich na wspólną modlitwę.

Wieczory uwielbienia współtworzymy z zespołem TUKanty. Staramy się raz w miesiącu zapraszać wszystkich chętnych na wspólną modlitwę uwielbienia. Razem chcemy wielbić Boga i oddawać mu chwałę modlitwą, muzyką i śpiewem. Szczegóły na naszym profilu fb

Opiekunem wspólnoty jest ks. proboszcz Grzegorz Kucharski, a odpowiedzialnym świeckim za grupę Krzysztof Kuś.

Odnowa w Duchu Świętym
Wspólnota zawiązała się w listopadzie 2021, Sala, w której się spotykamy, Msze św. w każdy trzeci poniedziałek miesiąca o 18.00, Wieczór uwielbienia,