Kobiety

Liczba odwiedzających: 1096

Spotkania dla kobiet

Inicjatywa, która jest kontunuacją kolejnych edycji Szkoły Żon czy Szkoły Mam w naszej parafii. Są to spotkania dla każdej kobiety.

Jak wyglądają te spotkania? Zaczynamy Eucharystią, którą wspólnie przygotowujemy (śpiewy, modlitwa). Potem konferencja, rozmowy w grupach, kawa, herbata, ciastko. Nasze kobiece spotkania są wyjątkowe, bo lubimy piękno wokół siebie i romantyczny nastrój. Dlatego na ten czas wieczernik staje się miejscem bardzo kobiecym. Są świece, obrus, kwiaty.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Zaproszenia: Parafialny Ośrodek Formacji Rodziny przy parafii Św. Jana Kantego w Legionowie - Poradnia Rodzinna przy parafii św. Jana Kantego w Legionowie.

Wspólnoty Różańcowe

Żywy Różaniec, Różaniec Rodzinny (Rodziców za Dzieci oraz Małżonkowie za Współmałżonków) i Różaniec Dzieci.

Comiesięczna wymiana tajemnic odbywa się w pierwszą sobotę miesiąca po nabożeństwie pierwszosobotnim, które rozpoczyna się Mszą Świętą o godzinie 7.00 w kościele (następnie różaniec i medytacja). W intencji członków Żywego Różańca odprawiane są Msze Święte w pierwszą i drugą niedzielę miesiąca o godzinie 7.00.

Koło różańcowe dzieci spotyka się na wspólnej modlitwie w pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 9.45 oraz w niedzielę po trzeciej sobocie miesiąca po Mszy św. o godzinie 11:30.