Dzieci

Liczba odwiedzających: 1226

Dzieci zapraszamy szczególnie na Mszę świętą w każdą niedzielę o godz. 11:30.

Zapraszamy też do włączenia się w życie parafii i dzialające w niej wspólnoty i grupy.

Bielanki młodsze

Spotkania grupy młodszej w salce w soboty o godzinie 10.00. Spotkania grupy starszej w 1. i 3. piątki miesiąca o godzinie 19:00.

Różaniec Dzieci

Comiesięczna wymiana tajemnic odbywa się w pierwszą sobotę miesiąca po nabożeństwie pierwszosobotnim, które rozpoczyna się Mszą Świętą o godzinie 7.00 w kościele (następnie różaniec i medytacja). W intencji członków Żywego Różańca odprawiane są Msze Święte w pierwszą i drugą niedzielę miesiąca o godzinie 7.00.

Koło różańcowe dzieci spotyka się na wspólnej modlitwie w pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 9.45 oraz w niedzielę po trzeciej sobocie miesiąca po Mszy św. o godzinie 11:30.

Wspólnota Dzieci Bożych

Wspólnota Dzieci Bożych, to miejsce, gdzie dzieci w prosty i przyjemny sposób wprowadzane są w życie wiary, modlitwy i budowania relacji z Panem Bogiem. Podczas spotkań poznajemy Pana Jezusa, modlimy się, śpiewamy i bawimy.

W ramach naszych spotkań planujemy również wycieczki, warsztaty, spotkania z ciekawymi gośćmi oraz zabawy okolicznościowe.

Zwieńczeniem całego roku formacji jest możliwość wyjazdu na rekolekcje wakacyjne.

Kontakt: więcej informacji u ks. Jana oraz pod telefonem 698 874 093.

Zapraszamy na spotkania dzieci od 2 do 6 klasy szkoły podstawowej do salka oazy (przy kancelarii parafialnej).

Kiedy: 2 i 4 sobota miesiąca, w godz. 10:00–11:00.

Spotkania są prowadzone przez ks. Jana oraz rodziców dzieci związanych z życiem naszej parafii, którzy chcą pokazać dzieciom jak piękne i radosne jest życie z Bogiem.

Animatorzy, poza posługą we wspólnocie, opiekują się swoimi rodzinami, pracują i rozwijają swoje pasje.

Mile widziana jest wszelka pomoc ze strony rodziców (np. organizacja wycieczek, warsztatów, spotkań z ciekawymi gośćmi, zakup materiałów plastycznych, dzielenie się swoimi talentami).