14 lipca 2024

Liczba odwiedzających: 39
Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia 14 lipca 2024 – piętnasta niedziela zwykła

  1. Przypominamy, że kancelaria parafialna, w okresie wakacyjnym funkcjonuje według zmienionego harmonogramu. Zmieniony jest również porządek mszy świętych w niedziele. Wszystkie informacje o zmianach związanych z wakacjami publikujemy w biuletynie parafialnym i na stronie internetowej.
  2. Święcenie pojazdów odbędzie się w przyszłą niedzielę, 21 lipca, po każdej mszy świętej.
  3. XIX Legionowski Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej rozpocznie się w naszym kościele w niedzielę 28 lipca, o godz. 16:00, koncertem w wykonaniu: Andrzeja Olewińskiego - gitara, Rafała Grząki - bandaneon i Krzysztofa Lukasa - organy. Kolejne koncerty w każdą niedzielę, do 8 września. Program festiwalu dostępny jest naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.
  4. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu. Proponujemy modlitwę w intencji, które przyjęły i przyjmą szkaplerz karmelitański.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy między innymi wywiad z ks. prof. Markiem Tatarem, teologiem duchowości, o pobożności chrześcijańskiej.
  6. Zachęcamy do podjęcia modlitwy w intencji o powołania kapłańskie, do życia konsekrowanego i pracy na misjach, a także o godne i święte powołania małżeńskie i rodzinne. Treść prośby bp. Romualda Kamińskiego publikujemy na naszej stronie internetowej.
  7. Qulturalne Bierzmowanie – wydarzenie ewangelizacyjne dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców, a także wszystkich chętnych odbędzie się tuż po wakacjach. Organizujemy je wspólnie z parafiami dekanatu legionowskiego. Zapraszamy 22 września, a wszystkie szczegóły podajemy na plakatach, stronie internetowej i mediach społecznościowych. Koordynatorem projektu w naszej parafii jest ks. Jan Łaski.

Intencje

Biuletyn