Jasna Góra 2016_8

Za nami Parafialna Pielgrzymka na Jasną Górę z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski. Tym razem w kierunku  Częstochowy wyruszyły aż cztery autokary. W grupie 198. pielgrzymów znaleźli się również maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej w Legionowie.

Czytaj więcej...

Wspólnoty neokatechumenalne zapraszają na spotkania ewangelizacyjne, które będą odbywały się przez pięć kolejnych niedziel na Skwerze przed Urzędem Miejskim w Legionowie (ul. Piłsudskiego 41). Zaczynamy o godz. 16.00.

Czytaj więcej...

Święte Triduum Paschalne to najważniejszy i najpiekniejszy okras liturgiczny. Kolejny raz mogliśmy przeżywać tajemnice naszego odkupienia. Byliśmy w Wieczerniku, w Ogrójcu i na Golgocie, aby ostatecznie dotrzeć do pustego grobu. Te wyjątkowe dni bez wątpienia umocniły w każdym z nas wiarę w Zmartwychwstanie Chrystusa.

Zapraszamy do galerii z tego wydarzenia.

Fałszywa skała – gdy szukamy oparcia poza Bogiem. To tytuł kolejnej katechezy dla dorosłych, w której poruszymy problematykę wróżbiarstwa, horoskopów i mamony. Zapraszamy w niedzielę, 3 kwietnia br. do Wieczernika. Zaczynamy o godz. 19.00.

joomplu:4889

Wypominki roczne

Intencje różańcowe

PIERWSZA KOMUNIA ŚW.

joomplu:4891

Msza za Ojczyznę

MODLITWA W DRODZE

NASZE ZAKONY

Słowo Boże na dziś