Bierzmowanie 24.04.2021 r._4

24 kwietnia 2021 r, Ksiądz Biskup Pomocniczy Jacek Grzybowski udzielił Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Ze względu na reżim sanitarny uroczystość odbyła się w dwóch turach. Ksiądz Biskup w homilii podkreślił znaczenie Sakramentu Bierzmowania jako pełnej dojrzałości chrześcijańskiej i odpowiedzialności za wspólnotę. Młodzież otrzymała od Księdza Biskupa pamiątkowe obrazki z Modlitwą do Ducha Świętego, którą codziennie odmawiał Jan Paweł II.


Zdjęcia z wydarzenia

Zapraszamy do wysłuchania  i obejrzenia nagrania naszej Scholi. Niech ten utwór pomoże nam wszystkim dobrze przygotować się do spotkania z Jezusem Zmartwychwstałym. 

Poniżej publikujemy zapis kazań wygłoszonych w czasie rekolekcji przez Ojca Marka Skowrońskiego. Zachęcamy do ich obejrzenia i wysłuchania.

Poniedziałek, 15 marca 2021 r.

Czytaj więcej...

Wizyta Świętego Mikołaja
W niedzielę 6 grudnia do naszej parafii zawitał niecodzienny gość. Strudzony długą podróżą odpoczął słuchając piosenek śpiewanych przez dzieci i odpowiadając na ich pytania. Miły gość miał dla dzieci słodką niespodziankę. Każde dziecko mogło zrobić sobie zdjęcie ze Świętym Mikołajem a Jego pomocnicy uwijali się przy rozdawaniu podarunków.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia

Powitanie Księdza Proboszcza Grzegorza Kucharskiego_16

Dnia 28 czerwca 2020 r. powitaliśmy naszego nowego Proboszcza - Księdza Grzegorza Kucharskiego. Nowy Proboszcz został powitany chlebem i solą przez rodzinę wspólnoty parafialnej. Podczas sprawowanej liturgii Ksiądz Proboszcz złożył przysięgę na Pismo Święte, że będzie prowadził swoją nową owczarnię do zbawienia. Życzymy Księdzu Proboszczowi wielu łask bożych i ludzkiej życzliwości na nowej drodze posługi.

Zapraszamy do galerii z tego wydarzenia

joomplu:4889

Adoracja w kaplicy

Intencje różańcowe

Wypominki roczne

PIERWSZA KOMUNIA ŚW.

joomplu:4891

Msza za Ojczyznę

MODLITWA W DRODZE

NASZE ZAKONY

Słowo Boże na dziś