Wizyta Świętego Mikołaja
W niedzielę 6 grudnia do naszej parafii zawitał niecodzienny gość. Strudzony długą podróżą odpoczął słuchając piosenek śpiewanych przez dzieci i odpowiadając na ich pytania. Miły gość miał dla dzieci słodką niespodziankę. Każde dziecko mogło zrobić sobie zdjęcie ze Świętym Mikołajem a Jego pomocnicy uwijali się przy rozdawaniu podarunków.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia

Powitanie Księdza Proboszcza Grzegorza Kucharskiego_16

Dnia 28 czerwca 2020 r. powitaliśmy naszego nowego Proboszcza - Księdza Grzegorza Kucharskiego. Nowy Proboszcz został powitany chlebem i solą przez rodzinę wspólnoty parafialnej. Podczas sprawowanej liturgii Ksiądz Proboszcz złożył przysięgę na Pismo Święte, że będzie prowadził swoją nową owczarnię do zbawienia. Życzymy Księdzu Proboszczowi wielu łask bożych i ludzkiej życzliwości na nowej drodze posługi.

Zapraszamy do galerii z tego wydarzenia

Pożegnanie Księdza Proboszcza Lucjana Szcześniaka_13
Dnia 21 czerwca 2020 r. pożegnaliśmy naszego Księdza Proboszcza Lucjana Szcześniaka. Ksiądz Proboszcz odszedł na zasłużoną emeryturę po 25 latach pracy w naszej parafii i 41 latach pracy w Legionowie. Wyrazy wdzięczności Księdzu Proboszczowi składały władze rządowe i samorządowe, licznie przybyli kapłani, wspólnoty parafialne oraz rzesze wiernych. Ksiądz Lucjan zapisał się w pamięci wszystkich jako kapłan będący blisko ludzi i ich spraw. Jak podkreślił w wygłoszonej homilii Ksiądz Piotr Pierzchała był pasterzem "pachnącym owcami", zawsze skorym do pomocy, gromadzącym na plebanii licznych kapłanów pomagających w naszej parafii. Ksiądz Proboszcz będzie zawsze mile widziany w naszej parafii i w naszych domach.
 

Drodzy Bracia i Siostry! 

Zachęcamy do włączenia się w Jerycho Różańcowe o powstrzymanie epidemii koronawirusa w Polsce i na świecie.

Jerycho rozpocznie się w czwartek 12 marca 2020 r. o godz. 19 (wcześniej - na godz. 18 zapraszamy na Mszę świętą do naszego kościoła parafialnego) i potrwa 7 dni, czyli do czwartku 19 marca (Uroczystość św. Józefa) do godz. 19.  

Jest możliwość nieustannej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem przez cały czas trwania Jerycha. Aby było to możliwe, należy spełnić jeden warunek:

kaplica będzie otwarta, jeżeli na każdą godzinę będą czuwały i modliły się w kaplicy przynajmniej dwie osoby. Jeżeli ktoś może adorować Pana Jezusa podczas modlitwy związanej z Jerychem, to prośba, aby zaznaczył to na poniższym arkuszu w odpowiedniej tabelce.

Szczegółowe instrukcje zawarte są w formularzu. Gdyby ktoś nie mógł go otworzyć i się zapisać, prosimy o kontakt z osobą edytującą arkusz: 886 727 895 (Marzena).

DOŁĄCZ DO JERYCHA

joomplu:4889

Adoracja w kaplicy

Intencje różańcowe

Wypominki roczne

PIERWSZA KOMUNIA ŚW.

joomplu:4891

Msza za Ojczyznę

MODLITWA W DRODZE

NASZE ZAKONY

Słowo Boże na dziś