Wszystkich Świętych 2019_27

Pierwszego listopada uroczystą Mszą Świętą, sprawowaną na cmentarzu a koncelebrowaną przez przedstawicieli wszystkich legionowskich parafii rozpoczęliśmy oktawę modlitw za zmarłych. Do ósmego listopada włącznie można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za dusze czyśćowe. Należy przy tym być w stanie łaski uświęcającej. Korzystajmy z tego daru i ofiarujmy go za bliskich nam zmarłych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Wizyta Biskupa Romualda Kamińskiego 20.10.2019 r._29

20 października mieliśmy wiele okazji do świętowania. Tego dnia obchodziliśmy parafialny odpust ku czci Świętego Jana Kantego, przeżywaliśmy wizytację kanoniczną naszego Biskupa Romualda Kamińskiego oraz uczestniczyliśmy w poświęceniu figury Świętego Michała Archanioła.

Czytaj więcej...

Polska pod Krzyżem_1

W sobotę, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Tego dnia, łącząc się z wiernymi zgromadzonymi na lotnisku we Włocławku, zapraszamy do szczególnej modlitwy w ramach inicjatywy „Legionowo pod krzyżem”.

Czytaj więcej...

Zdjęcie z Mszy żałobnej
23 sierpnia odeszła do Domu Ojca Pani Irena Złotkowska. Pani Irena od 23 lat posługiwała kapłanom i naszej wspólnocie parafialnej. 25 sierpnia odprawiona została Msza Święta za duszę zmarłej, którą odprawili księża z naszego dekanatu i zaprzyjaźnieni z naszą parafią. Polecajmy Śp. Irenę Miłosierdziu Bożemu.
 

W mocy modlitwy i Eucharystii - rekolekcje_2

W dniach 10-12 maja br. W naszej parafii odbyły się rekolekcje dla wspólnot różańcowych, które – na zaproszenie ks. proboszcza Lucjana Szcześniaka i ks. Samuela Szocińskiego, opiekuna wspólnot różańcowych – poprowadził ks. dr Maciej Będziński, sekretarz krajowy Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary i Papieskiego Dzieła św. Piotra Apostoła.

Czytaj więcej...

joomplu:4889

Wypominki roczne

Intencje różańcowe

PIERWSZA KOMUNIA ŚW.

joomplu:4891

Msza za Ojczyznę

MODLITWA W DRODZE

NASZE ZAKONY

Słowo Boże na dziś