Drodzy Bracia i Siostry! 

Zachęcamy do włączenia się w Jerycho Różańcowe o powstrzymanie epidemii koronawirusa w Polsce i na świecie.

Jerycho rozpocznie się w czwartek 12 marca 2020 r. o godz. 19 (wcześniej - na godz. 18 zapraszamy na Mszę świętą do naszego kościoła parafialnego) i potrwa 7 dni, czyli do czwartku 19 marca (Uroczystość św. Józefa) do godz. 19.  

Jest możliwość nieustannej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem przez cały czas trwania Jerycha. Aby było to możliwe, należy spełnić jeden warunek:

kaplica będzie otwarta, jeżeli na każdą godzinę będą czuwały i modliły się w kaplicy przynajmniej dwie osoby. Jeżeli ktoś może adorować Pana Jezusa podczas modlitwy związanej z Jerychem, to prośba, aby zaznaczył to na poniższym arkuszu w odpowiedniej tabelce.

Szczegółowe instrukcje zawarte są w formularzu. Gdyby ktoś nie mógł go otworzyć i się zapisać, prosimy o kontakt z osobą edytującą arkusz: 886 727 895 (Marzena).

DOŁĄCZ DO JERYCHA

Wszystkich Świętych 2019_27

Pierwszego listopada uroczystą Mszą Świętą, sprawowaną na cmentarzu a koncelebrowaną przez przedstawicieli wszystkich legionowskich parafii rozpoczęliśmy oktawę modlitw za zmarłych. Do ósmego listopada włącznie można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za dusze czyśćowe. Należy przy tym być w stanie łaski uświęcającej. Korzystajmy z tego daru i ofiarujmy go za bliskich nam zmarłych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Wizyta Biskupa Romualda Kamińskiego 20.10.2019 r._29

20 października mieliśmy wiele okazji do świętowania. Tego dnia obchodziliśmy parafialny odpust ku czci Świętego Jana Kantego, przeżywaliśmy wizytację kanoniczną naszego Biskupa Romualda Kamińskiego oraz uczestniczyliśmy w poświęceniu figury Świętego Michała Archanioła.

Czytaj więcej...

Polska pod Krzyżem_1

W sobotę, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Tego dnia, łącząc się z wiernymi zgromadzonymi na lotnisku we Włocławku, zapraszamy do szczególnej modlitwy w ramach inicjatywy „Legionowo pod krzyżem”.

Czytaj więcej...

Zdjęcie z Mszy żałobnej
23 sierpnia odeszła do Domu Ojca Pani Irena Złotkowska. Pani Irena od 23 lat posługiwała kapłanom i naszej wspólnocie parafialnej. 25 sierpnia odprawiona została Msza Święta za duszę zmarłej, którą odprawili księża z naszego dekanatu i zaprzyjaźnieni z naszą parafią. Polecajmy Śp. Irenę Miłosierdziu Bożemu.
 

joomplu:4889

Intencje różańcowe

Wypominki roczne

PIERWSZA KOMUNIA ŚW.

joomplu:4891

Msza za Ojczyznę

MODLITWA W DRODZE

NASZE ZAKONY

Słowo Boże na dziś