Jesteśmy wspólnotą młodzieżową Ruchu Światło - Zycie, popularnie zwaną oazą. Nasza wspólnota parafialna jest częścią większego dzieła, założonego przez księdza Franciszka Blachnickiego. Łączymy ludzi w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach i różnych zdolnościach, aby wspólnie się modlić i bawić, aby razem lepiej poznawać Pana Boga i siebie nawzajem. W ciągu roku formujemy się w małych grupach, które służą naszemu rozwojowi, aby jak najlepiej przygotować się do rekolekcji wakacyjnych. Ponadto wspólnie angażujemy się w różne wydarzenia organizowane przez naszą diecezję, np. Światowe Dni Młodzieży lub Palma Film Festival, czyli oazowy festiwal filmowy, który wygraliśmy stworzonym przez nas filmikiem: https://www.youtube.com/watch?v=vmYZII5mboo

Nasze spotkania odbywają się w każdy piątek. Rozpoczynamy Mszą Świętą o 18.00, a następnie zbieramy się w sali Oazy za kancelarią. Tam śpiewamy, śmiejemy się, rozmawiamy, a potem modlimy i spotykamy w grupach dzielenia.

Serdecznie zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania oraz uczniów klas 7 i 8 SP oraz licealistów na nasze spotkania. Jesteśmy nieustannie otwarci na zawieranie nowych przyjaźni.

joomplu:4889

Adoracja w kaplicy

Intencje różańcowe

Wypominki roczne

PIERWSZA KOMUNIA ŚW.

joomplu:4891

Msza za Ojczyznę

MODLITWA W DRODZE

NASZE ZAKONY

Słowo Boże na dziś