Od niemal 60 lat ks. Mirosław Mikulski organizował obozy dla dzieci i młodzieży w różnych miejscach naszego kraju, chcąc w ten sposób przybliżać miłość Jezusa i pogłębiać wiarę w Niego. Przez sport, zdrową rywalizację, przebywanie na wolnym powietrzu, modlitwę, katechezy i uczestnictwo we Mszy świętej pogłębiamy nasza miłość do Pana Boga.

Od 20 lat w obozach uczestniczy, a w ostatnich latach jest odpowiedzialny za ich przygotowanie ks. Tomasz Połomski nasz wikariusz. Obozy do czasu pandemii liczyły nawet 600 osób, odbywają się na Mazurach w okolicy Rucianego Nida. Uczestniczyły w nich dzieci i młodzież z Polski, Białorusi, Litwy i Ukrainy. Dzieci z domów dziecka i ośrodków wychowawczych.

Od pandemii obozy są organizowane dla rodzin z zachowaniem wszelkich obostrzeń. Dzięki pomocy dobrych ludzi, firm, Caritas naszej diecezji, 1 % możemy zapewnić, że wyjazd jest możliwy dla każdego. Koszt takiego obozu w tym roku na 2 tygodnie wyniesie 400 zł.

Zwracam się z serdeczną prośbą: jeśli ktoś chce pomoc finansowo, lub ofiarować produkty żywnościowe (cukier, kasze, makaron itp.) może przynieść je do kancelarii lub bezpośrednio pytać ks. Tomasza. Jeśli ktoś jest zainteresowany wyjazdem też prosimy o bezpośredni kontakt z księdzem Tomaszem, który udzieli wszelkich informacji. 

Jeszcze raz dziękujemy za okazane dobre serce. Bóg zapłać.

 

 

Adoracja w kaplicy

Nasza Wspólnota

Intencje Mszy Św.

Intencje różańcowe

Wypominki roczne

PIERWSZA KOMUNIA ŚW.

joomplu:4891

Msza za Ojczyznę

MODLITWA W DRODZE

NASZE ZAKONY

Słowo Boże na dziś