Ogłoszenia parafialne na 3 listopada 2019 r.

  1. Spotkanie Chrystusa z Zacheuszem przypomina nam, że nie wystarczy tylko odwrócić się od zła, ale trzeba całym sercem zaangażować się w czynienie dobra. Niech to niedzielne przesłanie przyświeca nam na drogach nowego tygodnia.

  2. Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Przypominamy o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego za zmarłych, za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych do 8 listopada włącznie, przy spełnieniu zwyczajnych warunków odpustu. Warunki konieczne do uzyskania odpustu są następujące: stan łaski uświęcającej, zupełne oderwanie się od grzechu nawet lekkiego, przystąpienie do Komunii św., modlitwa w intencjach Ojca Świętego.

  3. W ramach Oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych modlitwa za zmarłych polecanych w wypominkach oktawowych będzie o godz. 17.00, a o godz. 18.00 Msza św. za tych zmarłych.

  4. W najbliższy piątek po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia. Tematem tegorocznych wieczorów uwielbienia jest historia Abrahama, którego jesteśmy dziećmi w wierze.

  5. Jutro przypada liturgiczne wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa Mediolanu, patron katechistów i katechumenów, a w sobotę liturgiczne święto rocznicy poświęcenia bazyliki laterańskiej.

  6. Solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia, opieki świętych patronów i Bożego błogosławieństwa.

  7. Dzisiaj, po wieczornej Mszy świętej odbędzie spotkanie kościelnej służby porządkowej Totus Tuus.

  8. Jutro, zapraszamy na spotkanie wspólnoty Sapientia, które odbędzie się o godz. 19.00 w sali oazy.

  9. W przyszłą niedzielę, będziemy gościć w naszej parafii przedstawicieli Ruchu Czystych Serc, którzy opowiedzą o tej inicjatywie podczas każdej Mszy świętej, a ponadto wszystkich, a szczególnie młodzież zapraszamy na specjalne spotkanie o godz. 17.00 w kościele.

joomplu:4889

Intencje różańcowe

Wypominki roczne

PIERWSZA KOMUNIA ŚW.

joomplu:4891

Msza za Ojczyznę

MODLITWA W DRODZE

NASZE ZAKONY

Słowo Boże na dziś