Odsłonięcie tablicy Katyń-Smoleńsk 17.09.2019 r._20

17 września w 80. rocznicę napaści wojsk radzieckich na Polskę miało miejsce w naszej parafii uroczyste odsłonięcie płaskorzeźby upamiętniającej ofiary mordu katyńskiego oraz tragedii smoleńskiej.

Uroczystą Eucharystię w tym dniu odprawił Ksiądz Biskup Romuald Kamiński w koncelebrze kapłanów naszej parafii oraz dekanatu legionowskiego. Ksiądz Biskup w homilii podkreślił, że historia polskiego narodu to nieustanna walka dobra ze złem, którą przetrwaliśmy tylko dzięki wierze w Boga. W uroczystości uczestniczyli licznie zgromadzeni parafianie oraz przedstawiciele władz rządowych i samorządowych. Liturgię uświetnił Zespół Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego.

joomplu:4889

Intencje różańcowe

Wypominki roczne

PIERWSZA KOMUNIA ŚW.

joomplu:4891

Msza za Ojczyznę

MODLITWA W DRODZE

NASZE ZAKONY

Słowo Boże na dziś